Paulina Łoś

autor biogram dyplom

Szajn – magazyn społeczno-kulturalny 

„Szajn” powstał z potrzeby stworzenia bezpiecznego miejsca, w którym młode, dorastające dziewczyny będą mogły rozmawiać o prawdziwych marzeniach, prawdziwych problemach i prawdziwych wyzwaniach. W „Szajn” uważamy, że warto próbować, zdzierać sobie kolana i popełniać błędy. Nie interesuje nas perfekcjonizm, tylko bycie sobą. Mierzymy się z tym, co trudne, piszemy matury, robimy maseczki, patrzymy w lustro, rozmawiamy o seksualności i sztuce.

„Szajn” ma formę magazynu i społeczności, wszystkie treści są współtworzone przez nasze czytelniczki pod okiem szajnowej redakcji.

(ur. 1990)
Absolwentka Wydziału Architektury PP (2013) i Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie (2017). Zajmuje się grafiką, ilustracją, design managementem, service designem. Po skończeniu studiów architektonicznych przez trzy lata współprowadziła markę odzieżową Klekko. Doświadczenie zdobyte w ASP umożliwiło jej zajęcie się projektowaniem usług i działaniem w duchu design thinking. Podczas trzymiesięcznego pobytu w Nepalu współpracowała z fundacją KRMEF – opracowywała strategię rozwoju, a także projektowała identyfikację wizualną dla miejscowego warsztatu biżuterii.